תמונת רקע

על המים

שוס יצאת כשר / מסעדות כשרות בהרצליה / על המים

על המים, הרצליה

אווירה: על טרנד המסעדות המיתולוגיות שהופכות לכשרות בטח כבר שמעתם, “על המים” היא אחת הדוגמאות היותר מוצלחות של הטרנד. המסעדה שהפכה לכשרה לאחר כמעט 30 שנה של עבודה מסתמנת כאחת המצליחות בתחום.
ואם בטוויטיסים עסקנו קבלו את הטריק הבא: שווארמת לוקוס מוגשת עם יוגורט- חלבית לגמרי (137 שקלים), יצירתיות כבר אמרנו שאנחנו מחבבים?

אהבנו במיוחד: דגים וחלבי עם הברקות מדליקות.

מספר מוזמנים: בחורף עד 100 ובקיץ 120. ישנם גם 2 חדרי אירועים נפרדים עד 16 סועדים.

כשרות: רבנות מקומית

1ביקורת
  • ""

    חיפשנו מסעדה כשרה כי בן הזוג של אחותי דתי. הזמנו מקומות ליום שישי באחת בצהריים. כשהגענו נתנו לנו תפריט ברנצ’ שכולל כמה סלטים ולחם כמנה ראשונה ומנה עיקרית (שקשוקה חצילים/סלמון כבוש/פריקסה/אומלט) ושתיה קרה או חמה במחיר 89 שח לסועד. הוסבר לנו שכל מי שמעל גיל 5 חייב לשלם. הסלטים מגיעים למרכז השולחן ומחדשים אותם בכל פעם שנגמר. בנוסף היה תפריט של סושי במחירים שלא יביישו מסעדה בשדרה החמישית. שאלנו אם יש משהוא יותר מותאם לילדים. אמרו שלא. הזמנו 11 ברנצ’ים….אחרי 45 דקות הגיעו הסלטים ביחד עם המנה העיקרית. הפריקסה לא היה פריקסה, אלא לחמניה רגילה ( לא מטוגנת). למרות שביקשנו בלי חריף (כי זה יועד לילדים) שתי המנות הגיעו עם החריף. השקשוקה חצילים הגיעה בלי חצילים. זו היתה מנה שהורכבה מרסק עגבניות וביצה עם חריף. הסלמון הכבוש הרגיש כמו סלמון משומר שנקנה בסופר. שמו 4 סלטים מכל סוג במרכז השולחן. התחלנו לאכול. היה חם. ביקשנו שיפנו את המאוורר לכיווננו, אבל אז הסועדים האחרים התלוננו כי הם רצו בחזרה את המאוורר, אז שינו אותו למוד סיבובי. היה חם מאוד. הזענו. אחרי שנגמרו הסלטים ביקשנו עוד לשולחן (אמרו בלי הגבלה). חכינו 10 דקות. לא קיבלנו. ביקשנו שוב. אמרו לנו, ‘בטח, מייד’. חיכינו. לא קיבלנו. בלי הגבלה אלק. הזמנו 11 ברנצ’ים וקבלנו סלטים בכמות שהתאימה ל 4 סועדים. אחרי 20 דקות ראינו מלצרית שמגיעה לשולחן לידנו עם פסטה וציפס. הופתענו. אמרו לנו שאין משהוא אחר מלבד התפריטים שקיבלנו. הזמנו לילדים (הם לא אכלו כמובן את הסנדוויצים כי הם היו חריפים). חיכינו חצי שעה. הגיעו ציפס סביר ופסטה סתמית. הזמנו חשבון, ונחשו מה? 1150 שח (כללו את הכל. לא הורידו כלום). אחותי הלכה לדבר עם המנהל. הוא הוריד מהחשבון 250 שח. יצאנו עם נזק של 900 שח אחרי ארוחה מעייפת, לא טעימה ולא מהנה שכללה כמות סלטים שהתאימה ל4 אנשים, אומלט אחד, שני סנדוויצים חריפים עם ביצה וטונה, 4 מנות סלמון כבוש וביצה מקושקשת, ו 4 שקשוקה חצילים גרועה במיוחד. יצאנו עייפים, כועסים, ומזיעים. אין ספק שלמקום הזה לא נחזור לעולם.

פרסם תגובה

למענה מיידי