תמונת רקע

הכנענית

שוס יצאת כשר / מסעדות כשרות בישראל / הכנענית

הכנענית, י"ם

הכנענית היא משהו מיוחד שקשה להגדיר במילים – מדבר, אוכל בשרי כבד, אוירה קלילה. בתפריט: סלטים ומנות ראשונות, נתחי בשר, מנות דג מפנקות, מנות עוף לא שגרתיות ולצידם יינות ובירות בוטיק מקומיים. ניתן לקנח במבחר משתנה של מתוקים.
כשרות: רבנות מטה בנימין.

כשרות: רבנות מקומית

1ביקורת
 • ""
  שירות

  איכות

  מחיר

  מעולם לא נתקלתי במסעדה שתחום ההתמחות שלה הוא בשר, והשפים אינם יודעים להכין בצורה נכונה את מידת העשייה של הבשר, נוסף על האוכל שהיה חסר טעם וחסר ריח בכל צורה שהי (חוץ מרוטב “הצ’ימיצ’ורי” ששמו רשום במרכאות כיוון שאיני יודעת איזה רוטב זה היה כי צ’ימיצ’ורי זה לא היה , שהעלה ריחות של פגות תוקף.)
  היה השירות מתחת לכל ביקורת, זה התחיל במנה שהגיעה אחרי יותר מ20 דק’ , הבשר של שתי חברות שהיו איתי שהיה אמור להגיע m הגיע wd , לאחר מכן הבטיחו פילה בקר חדש , קיבלנו נתח אחד אחרי בערך רבע שעה שהיה במידת עשייה MR והבשר היה קר מבפנים. לאחר כל עוגמת הנפש הזאת הגיע השף בעצמו ואמר לנו שאנחנו יכולות להחזיר את הבשר עד שנגיע למידת עשייה שמתאימה לנו.
  כשאמרנו שכבר איבדנו את החשק כי כל האוכל פשוט לא היה טעים ולא הגיע כמו שהיה אמור להגיע (בעיקר בהתחשב בעובדה שמשלמים על פילה בקר לא פחות מ174 שקלים )
  מילות השף היו שאין מה לעשות , נאמר על ידינו שאנחנו סטודנטיות ובאנו להתפנק לכבוד יום הולדת של חברתי, אז הוא עשה לנו טובה של 10% הנחה לאחר שגם ראה שלא נאכל שום דבר מהשולחן, ואמר שאנחנו יכולות להזמין חשבון וללכת.
  בזלזול כזה לא נתקלתי בחיי. רמת שירות ירודה, של אדון אורי ה”שף”, בדיוק כמו האוכל שלו.
  יצאנו ממרומרות, מתוסכלות, מאוכזבות , ועם חור בכיס של 533 שח חשבון.
  בקיצור, הדבר הכי טעים על השולחן היה הזירו, אבל זירו טעים יש גם בקיוסק, אז תחסכו לעצמכם את הטרחה .

פרסם תגובה

למענה מיידי