הקישו בסמן הממוספר במפה לראות את כל המסעדות באיזור
שוס יצאת כשר / מסעדות כשרות מומלצות בעולם  / מסעדות כשרות מומלצות במדריד

מסעדות כשרות מומלצות במדריד

מסעדות כשרות במדריד: מדריך לתייר שומר הכשרות

חיפוש אחר מסעדות כשרות במדריד הוביל אותנו לכמה אופציות שזכו לשבחים ממטיילים וממקומיים שומרי כשרות, אבל הרשימה אינה ארוכה ומגלה לנו שאכן מדריד מספקת אתגר משמעותי.

ובכל זאת, תוכלו למצוא בטבלה שלנו מגוון רחב של מסעדות שונות. חלקן מסעדות בעלות תעודת כשרות ואפילו גלאט כושר, אשר מספקות מרחב תמרון מצוין – ממסעדות בשריות ועד צמחוניות וחלביות. בנוסף, ישנם מספר גופים שמפעילים שירותי קייטרינג כשר ואפשר לפנות ולהזמין אפילו מראש ארוחות מוכנות.

בנוסף, מדריד היא מעוז של טבעונות וצמחונות ובנישה הזו אפשר למצוא לא מעט מסעדות שאין להן כשרות רשמית, אבל מציעות תפריט טבעוני נטול מזון מן החי שיכול לספק אופציה טובה.

חשוב לנו לציין: המסעדות מכריזות על עצמן ככשרות. יש להתקשר ולשאול האם יש תעודת כשרות ומיהו המשגיח. אנו ממליצים להכנס לדף הפייסבוק שלנו, שוס- יצאת כשר ולשאול בקבוצה.

אם בגזרת המסעדות הכשרות לא מצאנו יותר מדי בשורות, דווקא בחיפוש אחר חנויות כשרות במדריד איתרנו כמה אופציות שיאפשרו לכם לצאת לרכוש חומרי גלם כשרים ולבשל בעצמכם ארוחות או לרכוש ארוחות קלות. ריכזנו עבורכם בטבלה כמה מהחנויות הכשרות המומלצות במדריד. בנוסף, מצאנו כמה סופרמרקטים שמציעים מוצרים כשרים בתוך מכלול המוצרים בחנות.

לטיפים נוספים למטייל הכשר הקישו כאן

 

קטגוריה
חיפוש חופשי
 
Paseo Castellana 71, Madrid, Spain

רשת סופרמרקטים שכוללת גם אגף כשר ובו מוצרי מדף, חטיפים, מאפים, עוגות, חומרי גלם לבישול ועוד....

כשרות: גלאט כשר, כשרות ספרדית...

Calle de la Santísima Trinidad, Madrid, Spain

כשרות: הכשרות הספרדית, גלאט כשר...