הקישו בסמן הממוספר במפה לראות את כל המסעדות באיזור
שוס יצאת כשר / מסעדות כשרות מומלצות בעולם  / מסעדות כשרות מומלצות בניו יורק

מסעדות כשרות מומלצות בניו יורק

מסעדות כשרות בניו יורק: מידע לתייר שומר הכשרות

חיפוש אחר מסעדות כשרות בניו יורק הוביל אותנו למאות מסעדות, חלקן מסעדות ותיקות מאד שהוקמו על ידי חברה הקהילה היהודית הענקית שמתגוררת בכל רחבי ניו יורק ופרבריה. חלקן מסעדות חדשות, מעודכנות וטרנדיות שמתכתבות עם הטרנדים החמים של עולם המסעדות הניו יורקי ומציעות אופציה כשרה. מתוך מאות מסעדות, בחרנו את המומלצות והטובות ביותר.

בין המסעדות שליקטנו עבורכם תמצאו כמה שהפכו כבר למוסדות קולינריים יהודיים. הן כיכבו בסרטים ותוכניות טלוויזיה והובילו את האוכל היהודי השורשי של הקהילה הניו יורקית לכדי תהילה. הנקניקים, הקנישס, הכריכים העסיסיים, התבשילים שכל כך מתחברים לקהילה המקומית, כל אלו הופכים את החיפוש אחר מסעדות כשרות בניו יורק למסע קולינרי מרתק.

לצד האוכל היהודי והמעדניות המיתולוגיות, תמצאו בניו יורק מסעדות שף כשרות לכל דבר, שמציעות תפריט יוקרתי, אלגנטי ומפנק בדיוק כמו במסעדות היוקרה הלא כשרות. ניו יורק מאפשרת לנו להכיר טרנדים חדשים, שעוד אין באף מקום אחר, לחוות טעמים ושילובים מעניינים ולהיפגש עם אנשים – סועדים, שפים ועוברי אורח, שמשקפים יותר מהכל את הקסם של ניו יורק. לטיפים למטייל שומר הכשרות הקישו כאן

קטגוריה
חיפוש חופשי
 
143 W 69th St, NY, USA

כשרה למהדרין...

1442 1st Avenue, NY, USA

כשרות: כשר בשרי...

122 St. Marks Pl., NY, USA

כשר רבנות מקומית...

40 BROAD STREET, NY, USA

כשרות: כשר בשרי...

606 W 115th St, NY, USA

הרבנות הראשית ניו יורק...

127 E 54th St, NY, USA

הרבנות הראשית ניו יורק...

45 East 34th Street, NY, USA

הרבנות הראשית ניו יורק...