הקישו בסמן הממוספר במפה לראות את כל המסעדות באיזור
שוס יצאת כשר / מסעדות כשרות מומלצות בעולם  / מסעדות כשרות מומלצות בוינה

מסעדות כשרות מומלצות בוינה

מסעדות כשרות בוינה: מידע לתייר שומר הכשרות

בעיר גדולה כמו וינה אנחנו מצפים למגוון רחב של מסעדות שונות. בחיפושנו אחרי מסעדות כשרות בוינה שכיף להמליץ עליהן מצאנו כמה שזכו לשבחים באתרים, בקבוצות וגם על ידי תיירים ומקומיים שומרי כשרות שפגשנו במהלך החיפוש.

התפריט שתפגשו בוינה מגוון. ממסעדות בשריות כשרות עם תפריט מזרח אירופאי טיפוסי ועד להשפעות איטלקיות מעולם הפסטות, הפיצות והדגים. מאוכל ים תיכוני עם הירקות שאנחנו אוהבים ומכירים והקומבינציות הכי צבעוניות ובריאות ועד לאוכל ביתי, צפון אפריקאי שהביאו לוינה משפחות יהודיות שהיגרו מארצות כמו מרוקו וטוניס.

חשוב לנו לציין: המסעדות מכריזות על עצמן ככשרות. יש להתקשר ולשאול האם יש תעודת כשרות ומיהו המשגיח. אנו ממליצים להכנס לדף הפייסבוק שלנו, שוס- יצאת כשר ולשאול בקבוצה

ברשימה זו תוכלו למצוא את כל המסעדות הכשרות בוינה שהיינו בהן ובדקנו שהן באמת כשרות ובאמת שם. חדשות לבקרים דברים משתנים. אנחנו מנסים להתעדכן, לפעמים מצליחים ולפעמים פחות… נודה לכם אם תעדכנו אותנו ישירות מוינה (או מכל מקום אחר בו נתקלתם במידע) על שגיאה ברשימה. אתם מוזמנים להעיר ולהאיר ב- info@koshersos.co.il. בנוסף לרשימה זו, תוכלו לקרוא עוד המלצות לתייר שומר הכשרות בכתבה הסוקרת אתרים בעיר ועוד טיפים לתייר שומר הכשרות והמתעניין ביהדות.

קטגוריה
חיפוש חופשי
 
Taborstraße 19, Vienna, Austria

כשר רבנות מקומית...

Taborstr. 43, Vienna, Austria

כשר רבנות מקומית...

Seitenstettengasse 4, Vienna, Austria

כשר רבנות מקומית...