תמונת רקע

רשת מסעדות שף כשרה חדשה וזולה

שוס יצאת כשר / חדשוס  / רשת מסעדות שף כשרה חדשה וזולה

מסעדת שף כשרה וזולהזה לא שחיפשתי רשת מסעדות שף כשרה, זה הוא שמצא אותי. אתמול הזדמן לנו להיות בירושלים. חיפשתי את עצמי בגשם. מצאתי את עצמי יושבת ברשת שמונה (eight8) של מושיק רוט, סניף בית כלל. האמת היא שרציתי לצמצם סיכונים ואני לא ממש מאמינה שאפשר לאכול ארוחת שף בסכום כזה. די הופתעתי ממה ש- 16 ש”ח יכולים לקנות. בלי קשר לשף המכובד. מעבר להיות המקום (סוג של) מסעדת שף, הייתה לי התלהבות פשוטה מכך שנפתחה רשת מכובדת (הכל יחסי) שכל המסעדות בה כשרות. שאפו.

האם אפשר לאכול במסעדת שף ב- 8 ש”ח? או איך אכלתי בבניין המקולל ויצאתי מברכת (יחסית)

איך זה נראה?

די סבבה. אדום וצהוב, מקבלים מגש כסוף מאורך, המנות ארוזות יפה, הרהיטים נראים טוב יחסית. נעים לשבת, יש תאורה טובה מוסיקה נעימה ווייב לא רע בכלל. כאמור, לא היו לי יותר מדי ציפיות.

מה אוכלים?

התפריט כולל כריכי המבורגר שף עם בקר, טלה, מרגז, עוף בקארי, שניצל, חביתת ירק, פורטבלו. בנוסף, ניתן למצוא במסעדה גם אנטריקוט עם חביתת עין, שקשוקה, קציצות בפיתה, סלטים – אסיאתי, כרוב, שניצל/עוף, שרי. בתוספות ומנות הצד ניתן למצוא כדורי פירה מגולגלים, צ’יפס נחמדים, טבעות בצל וכנפיים.


אז מה אכלתי?

דגמתי שקשוקה – היא הוגשה במחבתית קטנה והייתה טעימה יחסית למחירה ותנאיה. חששתי שיהיה לה את הטעם המתכתי שמתלווה לפעמים לשקשוקה מרסק, ולא היה. זה כבר טוב. בתכל’ס השקשוקה הייתה טעימה ואני ממליצה לטעום אותה.

קציצות עם סלט קטן – קיבלתי 4 קציצות בגודל כדורי פלאפל הן בושלו ברסק עגבניות והיו רכות יחסית.. לידן, מכיוון שאני לא אוכלת לחמניה, נתנה לי המלצרית את הירקות שמגיעים עם הכריך והוסיפה טחינה למעלה. גם שמונה שקלים, גם פתרונות יצירתיים.

לסיכום:

ארוחת צהריים ב- 16 ש”ח בסבבה לגמרי

אלו לא טעמים של מסעדת שף ומצד שני, נעים וטעים, מרגיש בריא ובלי טעמי לוואי. הרבה מעל הציפיות שלי.

אפילו השירותים היו נעימים ונוחים.

כשרות: ברוב הסניפים – רבנות

אנחנו ממליצים לברר קודם

רשימת הסניפים: https://www.facebook.com/reshetshmone/ או http://www.8eight.co.il/#branches

 

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי