תמונת רקע

פיתה בסטה (וצ’יצ’ו) – הכשרות של שרונה מרקט

שוס יצאת כשר / חדשוס  / פיתה בסטה (וצ’יצ’ו) – הכשרות של שרונה מרקט

שרונה מרקט הוא מקום שכיף להיות בו, ועכשיו גם לשומרי הכשרות. בתוך המרקט עצמו ישנם שני מקומות כשרים. אומנם הלכנו חדורי מטרה לאכול בפיתה בסטה אבל לא יכלנו להתעלם מצ’יצ’ו, הכשרה השניה.

צ’יצ’ו היא סנדוויציה מרוקאית המגישה 6 סוגי קציצות וממרחים טעימים, בלחם ייחודי עשוי בעבודת יד. הסנדוויץ’ מוגש בליווי סלט חסות עם תערובת ג’עלה וגזוז כמו של פעם. הקציצות (בשר או ירק) יוצאות מהסיר היישר לתוך לחם שיצא הרגע מהתנור בדיוק מושלם. נו, אתם הייתם יכולים להתעלם?

אבל כיוון שאנו רואים בעצמנו שליחים נאמנים שלכם, המשכנו ליעדנו המקורי – פיתה בסטה. אם בצ’יצ’ו העניין הוא קציצות בלחם, כאן מדובר בכל טוב בפיתה.

הזמנו אסאדו מפורק שהיה לא פחות ממופלא. הבשר שבושל במשך שעות היה נימוח, הפיתה היתה רכה והחוויה הכללית היתה מושלמת. זה באמת כיף לשבת בשוק מקורה ולהרגיש שהכל קורה סביבך.

פיתה בפיתה באסטה הכשרה בשרונה

עוד תוכלו למצוא בפיתה בסטה מבחר של אוכל פשוט, עממי ומדויק בתוך פיתה. מה למשל? מנות בשריות כמו כבדי עוף עסיסיים או נקניקיות מרגז עם ביצת עין, לצד מנות צמחוניות כמו בוריק (סיגר מטוגן עם ביצה, כן בתוך פיתה!) וסביח. כל המנות מוגשות בתוך פיתה טרייה לצד מבחר סלטים ותוספות עבודת יד.

אפילו הקינוח מוגש בתוך פיתה – פיתה לוטי, גרסה ישראלית של הקינוח שכל מי שביקר בתאילנד מתגעגע אליו – בננה לוטי. ביס מענג של בננה ושוקולד.

אז בין אם בא לכם לשבת בשרונה מרקט ולהרגיש אנשי העולם הגדול, ובין אם אתם מוצאים את עצמכם בדודא למשהו חם וטוב עטוף לחם או פיתה – בכל מקרה תמצאו מה לאכול במתחם שרונה מרקט. צ’יצ’ו או פיתה בסטה? את ההכרעה נשאיר בידיכם!

לפרטים נוספים על צ’יצ’ו

לפרטים נוספים על פיתה בסטה

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי