תמונת רקע

פטריקס – בר מסעדה כשר בשרי ברוטשילד, תל אביב

שוס יצאת כשר / חדשוס  / פטריקס – בר מסעדה כשר בשרי ברוטשילד, תל אביב

האם בר אירי לגמרי יכול להיות כשר? מה הקשר בין אירלנד, רוטשילד בתל אביב ובר מסעדה בשרי כשר באמצע כל הבלגן ברוטשילד? אז היינו בפטריקס והיה סבבה. זה מסוג המקומות האלה שהולכים לידם ברחוב ולא “מריחים” שהם כשרים. זה נראה רגיל – המסכים הגדולים, הקהל, המיקום. באמצע רוטשילד המיוזע. סימנו בראש כבר מזמן, רצינו ללכת עם חברים אבל בסוף מצאנו את עצמנו בבילוי זוגי בבר שמיועד לבילוי חברתי:)

אז איך בר אירי כשר בתל אביב נראה?

בתכלס’ כמו בר ישראלי שרוצה להיות אירי. היינו באירלנד וגם שם רוב הברים כבר לא נראים אירים אותנטיים… אז הבר הזה גדול מאד, יש בו כמעט 300 מקומות עם שני חללים מרכזיים – חלל צר שפונה לרחוב וחלל פנימי רחב וגדול עם בר נוסף. במקום נמזגות 19 בירות שונות מחביות מקוררות. הנוף בפנים הוא בעיקר מסכים – גדולים ורבים עם MTV ספורט או מוסיקה סופר אינית.
אנחנו יכולים לדמיין כבר את ההוא שמתכנן שם שבע ברכות. זה באמת אחלה מקום לאירוע מהסוג הזה.
עוד שימוש הוא ארוע של המשרד כשאתה הדתי היחיד. יכול להיות שעוד יציינו אותך לטובה.

ואיך בר אירי כשר נטעם?

התפריט מתחלק ל:

הולך טוב עם הבירה – מגוון מנות כמו חציל בטחינה, כרובית טחינה ושקדים, קרפצ’ו ועוד. מחירי המנות נעים בין 29 ש”ח למנת צ’יפס ענקית ל – 53 ש”ח לקרפצ’ו בקר. אנחנו טעמנו כרובית בטחינה ושקדים (35 ש”ח) שהייתה מעולה בז’אנר שלה. הכרובית פריכה, עם מעטה קליל של טחינה, תיבול נעים וציפוי שקדים לא מוגזם. התאימה בקלות לשני אנשים עם היין והבירה שלהם.

סלטים – עוף, קיסר, שוק, סלמון הדרים. במחירים שבין 57 ש”ח ל- 74 ש”ח. לא טעמנו את הסלטים אבל ממבט מהצד הם נראים בעיקר גדולים… מנות עשירות ומגוונות יחסית. עם זאת כדאי לקחת בחשבון שזה סלט בפאב, טיפה אוקסימורון.

עיקריות – כל מיני בשרים בפלטה ענקית לשניים (259 ש”ח), חזה עוף (55 ש”ח), סלמון (89 ש”ח), בורגר (65 ש”ח) ועוד. אנחנו הלכנו על פיש אנד צ’יפס (69 ש”ח) שהייתה גם היא מנה ענקית. גדולה ממש. קיבלנו משהו כמו 4 שניצלים גדולים למדי, שמנים ובשרניים, כמות מרשימה של צ’יפס. המנה מגיעה עם לימון ושלושה מטבלים. היה טוב, טרי, שומני במידה. כיפי עם הבירה. כמובטח.

עוד בתפריט מגוון גדול של קינוחים במחירים שסביב ה- 40 ש”ח.

ליד האוכל יש הממון סוגים של אלכוהול:

בירות – 19 ברזים שונים, שליש ב- 32 ש”ח וחצי ב- 36 ש”ח.

קוקטיילים – כל החבר’ה הרגילים – מידורי, מוחיטו ועוד.

יינות אדומים ולבנים.

לפרטים נוספים

 

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי