תמונת רקע

נפתח סניף טרי של חומוס אליהו בערבה

שוס יצאת כשר / חדשוס  / נפתח סניף טרי של חומוס אליהו בערבה

את חומוס אליהו כולם מכירים – הסניפים שלו מפוזרים בכל הארץ, המחירים שווים לכל נפש, כל הסניפים כשרים והחומוס הוא מהטובים שיש לארצנו להציע.

בימים אלה החומוס מגיע גם לערבה התיכונה: סניף ראשון של ‘חומוס אליהו’ נפתח באזור התעשייה בספיר על ידי ניב ושחר מליחי המתגוררים במושב צופר.

במקום מוגשות מגוון מנות חומוס הנטחן במקום עם תוספות כגון: גרגרי חומוס, פטריות, פול, טחינה, ביצה קשה וכדומה. כמו כן הפיתות נאפות במקום והתפריט כולל סלט ירקות קצוץ, פלאפל וצ’יפס.

פתיחת החומוסיה היא חלק מההתפתחות התיירותית והקולינארית בערבה התיכונה, ולאט לאט הנסיעה לאילת הופכת לאטרקטיבית ומלאת חוויות, או כפי שניסחה זאת שחר: “תחום המזון הוא הגשמת חלום עבורנו, תמיד אהבנו את התחום והתחברנו אליו. כשהגענו לערבה התיכונה הרגשנו שלצד כל הטוב הזה, חסר כאן משהו – טעם של חומוס אמתי. עכשיו, התפנינו להגשים את החלום ואנחנו מביאים את חוויית החומוס לערבה ומקווים שהמקום יהיה אבן שואבת למקומיים, למטיילים ולמתניידים על כביש 90 לאילת וממנה”.

אז בפעם הבאה שאתם מגיעים לאיזור תזכרו איפה אפשר לקבל מנה טובה, חמה ומנחמת של חומוס טרי עם תוספות מפנקות ופיתה אגדית: בחומוס אליהו בערבה מחכים לכם.

כי בנינו, כל העניין הוא לאכול חומוס חם בלב מדבר.

לפרטים נוספים

חומוס אליהו הכשר בערבה

 

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי