תמונת רקע

אודות שוס

שוס יצאת כשר / אודות שוס

שוס – מי אנחנו ולמה אנחנו כאן?למה שוס?

שוס – יצאת כשר הוא מיזם משותף לקובי אריאלי, אביעד כהן ולמיכל הדי. הוא מכיל את מקסימום האינפורמציה בנושא ברמה הכי עדכנית ומקצועית ומהווה את מרכז התוכן לחובבי אוכל משובח שומרי כשרות בעולם כולו. הקמנו את המיזם מכיוון שאנחנו שומרי כשרות שאוהבים לאכול טוב, ובחוץ. אנחנו אוהבים ליהנות ממקומות חדשים, מקומות שהיינו בהם קודם והתחדשו, מקומות שאתם הייתם בהם וסיפרתם לנו עליהם. בנוסף לאוכל טוב, אנחנו אוהבים נוחות. כן כאלה אנחנו, יהודים מפונקים. כדי שיהיה לנו נוח הקמנו את שוס. בשוס יש רק מסעדות כשרות, בשוס הכשרות של המסעדות נבדקת, ובשוס אנחנו ממליצים רק על מקומות שבדקנו. 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, למקום שבו שומרי כשרות נהנים יותר, יוצאים כשר ומשמינים מנחת.

מה תוכלו למצוא אצלנו?

  • מסעדות כשרות בישראל: המסעדות הכשרות המומלצות בתל אביב, ירושלים, חיפה, פ”ת והמרכז, צפון, דרום, הרצליה, שרון ואילת.
  • מסעדות כשרות בעולם: המסעדות הכשרות המומלצות בלונדון, פריס, רומא, מילנו, אמסטרדם, פראג, בודפשט, וינה, ברלין, מינכן ועוד, וקישור לאינפורמציה וביקורות מסעדות כשרות בארה”ב.
  • הנחות ומבצעים למסעדות כשרות.
  • כתבות ומאמרים בנושאי אוכל גורמה כשר ובכלל אוכל וחוויה של שמירת כשרות

איך נוכל לעזור לכם ואתם לנו?

תוכלו תמיד להגיב, להסכים, להכחיש, להתנגד, להציע נושאים לכתיבה ובקיצור להיות חברים שלנו בקהילה שרוצה לאכול כשר, טוב ונוח יותר. השוק משתנה כל הזמן – מסעדות הופכות כשרות, וכשרותן מוסרת. אנחנו משתדלים לעדכן כל הזמן ובכל זאת, יש קושי. נשמח אם תשתפו אותנו בכל חדשה. אל תתביישו להטריד, אנחנו כאן בשבילכם וגם בשביל השליחות שלנו – לעזור לכולנו לאכול כשר, טוב ונוח. כתבו לנו, המליצו, נגסו והעיקר – אל תהססו. אנחנו כאן בשבילכם!

בפייסבוק

לדף הפייסבוק של שוס

באמצעות טופס יצירת קשר

למענה מיידי