תמונת רקע

מדריך למטייל המסורתי בטבריה

שוס יצאת כשר / טיפים ומסעדות כשרות למטייל המסורתי  / מדריך למטייל המסורתי בטבריה

מסעדות כשרות בטבריהאכלתם? שבעתם וברכתם? רוצים לדעת עוד על איזור טבריה? בשביל זה אנחנו כאן עם טיפים מיוחדים למטייל המסורתי והדתי. צאו לשטח, יהיה שוס!. טבריה היא עיר תיירותית ולכן יש בה לא מעט אזורי בילוי. גם מסביב לעיר, ביישובי עמק הירדן והגליל התחתון יש לא מעט אופציות לבילויים ולחיפוש אחר מסעדה כשרה לארוחת צהריים או ערב. ריכזנו עבורכם את אזורי הבילוי בטבריה ובסביבה.

אזורי הבילוי בטבריה

מרכז העיר טבריה:

רחוב אלחדיף וכיכר רבין מהווים את מרכז העיר. זה המקום שבו נמצא השוק ובו נמצאים כל המוסדות הציבוריים החשובים בעיר. האזור עמוס במסעדות ובתי קפה. אם אתם מחפשים בית קפה כשר בטבריה תמצאו כאן כמה טובים שנפתחו בשנים האחרונות והם לא חלק מרשת גדולה. בנוסף, תמצאו באזור מאפיות כשרות, מסעדות ודוכני אוכל רחוב כולם כשרים.

הטיילת של טבריה לאורך החוף:

הטיילת של טבריה נפרשת מחוף גרין הצפוני ועד לאזור המושבה כנרת ביציאה מהעיר. אפשר ללכת על הטיילת ולהתרשם מהנוף, לבקר במקום שבו נמדדים שוב ושוב מפלסי המים של הכנרת, בכל תקופה, ולהנות מספסלים הצופים אל הנוף ומעסקים שונים. בין היתר תמצאו פה את בתי המלון הגדולים בעיר, ובסביבתם אפשר למצוא מסעדות כשרות בטבריה שמתכתבות עם הייחוד של העיר – הכנרת. מסעדות דגים כשרות בטבריה זה כאן.

קניון דנילוף:

אזור קניון דנילוף הוא עוד אזור שיש בו מקומות בילוי, חנויות ומסעדות. בתוך הקניון עצמו תמצאו הרבה מאד רשתות אוכל, עם ייצוג לכל רשתות בתי קפה המוכרות וכולם כשרים. מתחם האוכל שבקניון כשר גם הוא ולצדו יש לא מעט חנויות בגדים ואופנה. בקניון מתקיימות במהלך השבוע פעילויות לילדים.

מתחם פוריה:

מתחם פוריה נמצא במעלה העיר, סמוך ליישוב פוריה ולבית החולים הקרוי על שמו. המתחם כולל רשתות אוכל ובתי קפה כשרים, חנויות שונות ולפעמים נערכות בו פעילויות לילדים ולמשפחות. אם אתם מחפשים מסעדות כשרות בטבריה ולא רוצים להסתבך בתוך כבישי העיר, זה מקום טוב לעצור בו לפני שיורדים אל החוף.

מתחם צמח:

במרחק נסיעה של כרבע שעה ממרכז העיר טבריה, במועצה האזורית עמק הירדן, נמצא מתחם צמח. המתחם פתוח בשבת ולכן לא כל המסעדות בו כשרות, אבל תוכלו למצוא בו גם אופציות לבילוי כשר במהלך השבוע.

מסעדות כשרות בטבריה: מוסדות הכשרות בעיר

רבנות טבריה ובתוכה המועצה הדתית הן אלו שמפקחות על תחום הכשרות בעיר. תחת אחריותן של המועצה והרבנות פועלות עשרות מסעדות כשרות בטבריה והסביבה, כמו גם חנויות, איטליזים, רשתות מזון ועוד.

הרבנות בטבריה מסייעת לא רק לתושבי טבריה לקבל אישורי כשרות ולפקח על הכשרות בעסקיהם, אלא גם לכל האזור רבתי. הרב דוד פרץ והרב יהודה גלעד הם האחראיים על המועצה הדתית בטבריה ולצדם משגיחי כשרות שפועלים בכל רחבי האזור.

חוויות קולינריות בעיר טבריה

אז נכון, טבריה היא מקום שתמצאו בו לא מעט מסעדות או בתי קפה כשרים, אבל בסופו של דבר לא מדובר במקום שאפשר לקרוא לו פנינה קולינרית. באזור החם והלוהט של הכנרת אין יותר מדי יקבים ועסקי האוכל השונים מתרכזים בגידול הנפוץ באזור: התמרים.

אם אתם בכל זאת מחפשים חוויות מיוחדות בטבריה, אנחנו ממליצים לכם לרדת אל החופים. שיט בלידו, אותה אוניית כנרת שאנחנו מכירים עוד מהילדות, הוא חוויה שגם הילדים שלנו יאהבו היום. עושים סיבוב סביב הכנרת, עוצרים לכמה רגעים ליד הקיבוצים והמושבים בסביבה וחוזרים לטיילת של טבריה כדי למצוא מסעדה כשרה בטבריה ולאכול ארוחת צהריים.

אם אתם מחפשים חווית חוף קצת יותר אישית, תוכלו להיכנס לחוף הנפרד שנמצא בצד הדרומי של הכנרת, ביציאה מטבריה לכיוון המושבה כנרת. החוף המוסדר צופה אל הנוף היפה של הרי הגולן ויש בו את כל המתקנים הדרושים לבילוי על החוף. אם אתם מגיעים לטבריה לכמה ימים, תמצאו בסמוך לחוף כמה מלונות טובים של רשתות מוכרות ושומרות כשרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי