תמונת רקע

טיפים למטייל המסורתי בניו יורק

שוס יצאת כשר / טיפים ומסעדות כשרות למטייל המסורתי  / טיפים למטייל המסורתי בניו יורק

מסעדות כשרות בניו יורק

בכתבה זו ניסינו להקיף את הטיפים המתאים לך, המטייל שומר המסורת – זה שמחפש אוכל כשר וזוית יהודית.

ניו יורק היא המקום שאליו הגיעה הקהילה הגדולה ביותר של יהודים, שהחליטו לעבור מהעולם הישן לחדש ולפתוח בפרק חדש, ממש כמו מהגרים מכל רחבי העולם. עשרות אלפי יהודים מתגוררים בניו יורק, בשכונות כמו ברוקלין, במנהטן ובשכונות רבות נוספות. בכל רחבי העיר תמצאו בתי כנסת, מקוואות ומוסדות קהילתיים ששייכים לקהילה היהודית הגדולה של ניו יורק. בכל הקשור להיסטוריה של יהודי ניו יורק, יש כמה אתרים שיספרו לכם את הסיפור וכדאי לפקוד אותם.

הזוית היהודית של ניו יורק

המוזיאון היהודי בניו יורק

1109 5th Ave & 92nd St, New York

המוזיאון מרכז אספי אמנות, חפצים ומסמכים שקשורים לחיי הקהילה היהודית בניו יורק מאז הגיעו אליה ראשוני היהודים והקהילה התבססה, בעיקר בתחילת המאה ה-20. המוזיאון כולל ספרייה, תערוכת חפצים ממלחמת העולם השנייה ועוד מגוון רחב של מוצגים.

המוזיאון למורשת יהודית – The Museum of Jewish Heritage

36 Battery Pl, New York,

המוזיאון למורשת יהודית מהווה יד זיכרון לנספי השואה, שמשפחותיהם מתגוררות במנהטן ובניו יורק בכלל. במוזיאון החדש יחסית יש כמה תערוכות קבועות המוקדשות למורשת השואה, לצד תערוכות מתחלפות שונות.

טיפים כלליים ומידע מאיתנו לתייר שומר הכשרות

  • אפליקציית Yelp היא כלי העזר שלכם כשאתם מחפשים מסעדות כשרות בניו יורק. בגלל שהצע המסעדות משתנה ומתעדכן כל הזמן, מומלץ להוריד את האפליקציה ולבדוק לפני שאתם בוחרים מסעדה.
  • לבית חב”ד סניפים ומרכזים קהילתיים רבים בניו יורק, בהם תוכלו לקבל מידע תיירותי ולהיעזר באנשי הקהילה בסוגיות הכשרות. תוכלו למצוא את רשימת המרכזים כאן
  • בניו יורק קל למצוא מלונות שומרי כשרות, אבל אופציה נוספת היא השכרת דירות לטווח קצר. דירות מוצעות דרך בית חב”ד, מרכזי הקהילה היהודית וגם דרך אתרים כמו AirBnb. בנוסף, בקבוצות החלפות בתים בפייסבוק אפשר למצוא משפחות יהודיות בניו יורק שמציעות סאבלטים והשכרת דירות לתקופות קצרות, או החלפת דירות תמורת מקום לינה בישראל.

 

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי