תמונת רקע

טיול עם בשר: מסעדות כשרות בארגנטינה

שוס יצאת כשר / חדשוס  / טיול עם בשר: מסעדות כשרות בארגנטינה

בואנוס איירס היא העיר בה מתגוררת הקהילה היהודית הגדולה ביותר באמריקה הלטינית. ארגנטינה ידועה כמקום בו הבשר הטוב ביותר, והשמועות נכונות… בשר ארגנטינאי מדהים. הבקר הארגנטינאי מוזן בדשא מה שהופך את הבשר טוב יותר, עשיר ורך יותר.

בדרך כלל אוכל כשר בארגנטינה מושגח על ידי פיקוח כשרות בשם אחדות ישראלבבואנוס איירס יש המון מה לראות, אבל אנחנו ניגש ישר לאוכל:)

Asian Fusion Grill Steak House

מסעדה חדשנית ויוקרתית , תפריט פיוז’ן שמשלב בישול בסגנון אסייתי עם טעמים ארגנטיניים מסורתיים.בתפריט – סלמון, כבש, עוף ועוד.  שרות של הרב דניאל אופנהיימר מאחדות ישראל. אסיאן גריל פיוז ‘ן סטייק האוס ממוקמת בשכונת פלרמו וכיף להיות בה גם בגלל העיצוב והאווירה.

Asian Fusion Grill Steak House, Av. Cordoba 5300, Buenos Aires, Argentina +54 11 4772-9892

 

Parilla Al Galope

פרילה ארגנטינית טיפוסית זו ממוקמת בשכונה היהודית של פעם. זו מסעדה עממית, בה הבשר מעולה, והשירות והסביבה איך נגיד – בסיסיים.

Parilla Al Galope, Tucuman 2633, Buenos Aires, Argentina +54 11 4963-6888

 

Dashi Sushi

הארגנטינאים אוהבים סושי, ודאשי סושי היא רשת פופולרית של מסעדות סושי עם סניף כשר אחד בפאלרמו. סמל AK ממוקם בחלון כדי להזכיר ללקוחות כי אוכל כשר זמין.

Salguero 2643 Palermo Soho. Tel:  +54 114807-0633

 

Kosher Mcdonalds

שום רשימה של מסעדות כשרות בבואנוס איירס לא תהיה שלמה בלי מקדונלד’ס ההממוקמת במרכז הקניות אבאסטו ליד שכונת ONCE. זה אולי נראה כמו בחירה מוזרה, אבל מקדונלד’ס בארגנטינה היא למעשה קצת יותר ממקדונלד’ס הרגיל, בעיקר בשל הבשר פנטסטי שיש למדינה להציע.

McDonald’s, Abasto, Av. Corrientes 3247, Buenos Aires, Argentina +54 11 4966-8170

 

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי