תמונת רקע

חדשוס חשוון

שוס יצאת כשר / חדשוס  / חדשוס חשוון

אז מה היה לנו החודש? מגזין מסעדות כשרות, בר-מסעדה חדש בקריית שמונה, מסעדת טאפאס חדשה בלאס וגאס ושוק אוכל שיתקיים במיקום מפתיע. בואו להתעדכן בכל חדשוס האוכל הכשר!

לכל מסעדה יש מוצש

מוסף מוצש של מקור ראשון עסק בתחילת החודש במסעדות כשרות ברחבי העולם. בתחרות מסעדת העילית הכשרה מעבר לים הם העניקו את המקומות הראשונים לברנע ביסטרו הניו-יורקית,  לה כבוד הפריזאית, ולרסרב קאט ה… ניחשתם נכון, ניו-יורקית.

אנחנו בשוס עפנו על הגיליון והסכמנו לפחות עם חלק מהבחירות 😉

על גג הצפון

הפריחה בתחום הקולינארי הכשר לא פוסחת על הצפון, והנה מצטרפת חברה חדשה: קשיו על הגג. על התפריט אחראי השף שלומי בן שימול שברזומה שלו רשימה מפוארת של מסעדות, ועל האג’נדה החברתית – נפתלי וקס מהבר קיימא. המשמעות היא שאת טרטר הטונה עם לימון כבוש, אריסה, כוסברה ובצל סגול כנראה תבלסו אל מול הרצאה בנושא “הפריפריה לאן?” וכל זה לצד אלכוהול משובח וסטודנטים נלהבים – מה צריך יותר?

לפרטים נוספים

הכי מעודכנת במקום הכי חם

מסעדה כשרה חדשה היא סיבה למסיבה. כשמדובר במסעדת טאפאס טרנדית ומעודכנת – השמחה כפולה. אבל כשמגלים שכל הטוב הזה מחכה בלאס וגאס – זו כבר ממש קריאה להזמין כרטיס!

אניס החדשה בלאס וגאס נמצאת בבעלותה של קארין ביטון שמנצחת על המטבח יחד עם השף שהגיע במיוחד מנצרת. יחד הם יוצרים מבחר מנות מרוקאיות – ישראליות – לטיניות כמו למשל פאייה עם מרגז-זעפרן, או שיפודי פרגית עם סלסה מנגו. לצד המנות הבשריות לא נפקד מקומן של מנות טבעוניות וצימחוניות, והמנה הפופלארית ביותר במסעדה החדשה היא אמפנדס אבוקדו.

לפרטים נוספים

שוק אוכל כשר ומפתיע

האסוציאציות של פולין ויהודים לרוב לא מוצלחות במיוחד, אבל בחודש הבא יתקיים בוורשה לראשונה שוק אוכל כשר. מה יהיה שם? מוצרי חלב, וודקה, שוקולד ועוד – הכל מקומי ומתוצרת חבורת פופולאריות בפולין. לא בטוח ששווה לנסוע במיוחד, אבל אם אתם באיזור – כדאי לקפוץ.

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי