תמונת רקע

ואלרו – מסעדת שף באווירה מקפיצה

שוס יצאת כשר / חדשוס  / ואלרו – מסעדת שף באווירה מקפיצה

 

המקום

אל הסצינה הקולינרית הבועטת של אזור שוק מחנה יהודה הצטרפה בשנה האחרונה מסעדת ואלרו. הרסטרו-בר, הפועל בחלל ששימש בעבר את סטקיית סמי המיתולוגית, מהווה בשורה משמחת לשומרי הכשרות בעיר. אנחנו מכירים לא מעט ברים כשרים, חלקם מצוינים, אך האוכל המוגש בהן אינו המוקד. בברים ופאבים רבים, שניצלונים או המבורגר הם המנה הקלאסית להשלמת חווית השתיה. בואלרו, לא מוותרים על אף אחד מהעולמות. לצד אווירה שמחה ומקפיצה המסעדה מגישה תפריט ים תיכוני מתוחכם שמאפשר בילוי משולב שלא נותן הנחות.

ביקרנו במסעדה בשעות הערב המוקדמות, כבר כשנכנסו התרשמנו מהעיצוב המוקפד של המסעדה  שיורד לפרטי פרטים. החל בקירות, דרך הכלים והמפיות וכלה בשירותים. במסעדה יש כמה אזורי ישיבה שמאפשרים גיוון בסגנון. גם השירות במידה הנכונה, אכפתי אך לא מעיק.מנה בואלרו הכשרה בירושלים

המנות

הזמנו למנה ראשונה מיני פיתה שף עם אסאדו מפורק (54 ש”ח), מנה מצוינת לפתיחה, הבשר נימוח בפה והעמבה המעולה השלימה את העבודה,. הוספנו לפתיחה שווארמה דגים (68 ש”ח) עם הרבה בצל, מנה מלאת טעמים עם פטרוזיליה ופלפלים, הדגים היו עשויים במידה נכונה והטעמים היו מדוייקים ועדינים.
למנה עיקרית הזמנו פילה לברק עם קרם ארטישוק ירושלמי ורביולי סלק (136 ש”ח). אני חולה על לברק כך שאני די משוחד כאן. בכל מקרה שילוב הטעמים במנה השלים את התמונה והרביולי סלק היה מעולה. לקינוח הזמנו גלידה טחינה-חלבה שהייתה מתוקה ועדינה ונתנה סיומת ראויה לארוחה.

מנה בואלרו הכשרה בירושליםבקיצור

מקום מעולה לחגוג אירוע קטן, אווירה שמחה עם מוזיקה בווליום לא מתנצל, עיצוב מעולה ומוקפד ומנות טעימות ומושקעות. מחיר המנות מעט יקר כמקובל במסעדות שף.
מנה בואלרו הכשרה בירושלים
אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי