תמונת רקע

ההמבורגרים הכשרים “הכי” בירושלים ובמרכז

שוס יצאת כשר / חדשוס  / ההמבורגרים הכשרים “הכי” בירושלים ובמרכז

היום, כשכל עם ישראל כבר מבין איך לאכול את ההמבורגרים שהגיעו מאמריקה וכבשו אותנו בסערה, זה הזמן להכיר את המקומות שהם “הכי”. אספנו לכם את המסעדות הכשרות שעושות המבורגר עם קטע!

קרייב – הכי קרוב לצ’יזבורגר

בקרייב מביאים את אמריקה לירושלים בלי להתבייש ועם תעודת כשרות. מדובר בבר לכל דבר, רק שליד הקוקטייל תוכלו ליהנות בו גם מסליידרים עמוסי תוספות או מצ’יזבורגר עם בייקון – הכל מתחליפים כשרים כמובן. אגב, יש קופות נפרדות לקוקטיילים ולהמבורגרים, שלא יהיה מצב שתחכו בלי משהו אלכוהולי ביד.

לפרטים נוספים

המבורגר כשר בקרייב הכשרה בירושלים

אגאדיר – הכי להבין על מה כולם מדברים

כשומרי כשרות חיכינו שנים לטעום את ההמבורגר האגדי של אגאדיר, וכשסוף סוף נפתח סניף כשר בבני ברק גילינו שבצדק. המסעדה הותיקה מוכיחה שכל מה שצריך זה המבורגר נפלא נטול התחכמויות בשביל לעשות לנו טוב על הלב והבטן. היה למה לחכות!

לפרטים נוספים

מנה במסעדת אגאדיר הכשרה בבני ברק

ג’וזף – הכי מוסד ירושלמי

ג’וזף בורגר הוא הבן הממזר של סטקיית חצות. תוכלו למצוא בו המבורגר מושלם שניתן להעמיס בתוספות ואז להתלקק עד למרפקים. תוכלו למצוא בו גם תוספות שאין בכל מקום, כמו למשל מזרק טחינה. הירושלמים עפים עליו.

לפרטים נוספים

המבורגר כשר ג'וזף ירושלים

בלאק בורגר – הכי מוגזם

הרשת של השף צחי בוקששתר ידועה במיוחד בשל קטגוריות “המוגזמים” וה”ממש מוגזמים”. תמצאו שם מנות עם כמות בשר לא נורמאלית ותוספות הזויות שיפילו אתכם על הרצפה כמו חמאת בוטנים, אננס, חלפיניו וחזה אווז.

לפרטים נוספים

המבורגר כשר ברשת בלאק הכשרהבורגר מרקט – הכי מדויק

אם יש רשתות שמתהדרות בתפריט גדול ומגוון, הבורגר מרקט מדברת דווקא על איך לתת ללקוח את התוצר המושלם האחד. עם תפריט מצומצם ושפע הקפדה, היא מוציאה מנה מושלמת של המבורגר מדויק, טרי ועם תוספות מוגבלות אך מעיפות.

לפרטים נוספים

המבורגר בבורגר מרקט הכשרה בירושלים

קוקוריקו – הכי עוף

פחות התלהבתם מכל הפרות השחוטות לעיל? מחפשים לטעום משהו קצת אחר? בקוקוריקו, הרוסטרי הכשר של שף רן שמואלי בשרונה, מגישים המבורגר עוף שחבל על זמן – קליל, טעים ועסיסי. שווה לנסות גם אם בשר הוא בנשמתכם, ובעיקר אם הגיע הזמן ללמד את החיך שלכם שיעור בחידושים.

לפרטים נוספיםמנה בקוקוריקו הכשרה בתל אביב

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי