תמונת רקע

ג’אפו הכשרה – מסעדת דגים אסייתית קצת אחרת

שוס יצאת כשר / חדשוס  / ג’אפו הכשרה – מסעדת דגים אסייתית קצת אחרת


ג’אפו היא הרשת החדשה והמגניבה שלא הכרתם.

אפתח בווידוי אישי משהו – אני שונאת לאכול צהרים ולחזור למשרד. כבד לי, לא נוח לי, מעצבן לי. אחר כך אני מגיעה הביתה והילדים רוצים לאכול שוב בחמש ואני לא רעבה מספיק כדי לתת דוגמא אישית… הפעם היה לי קל יחסית.

פתחו סניף חדש של ג’אפו, מסעדתו של פרנק אזולאי ממשחקי השף בבית ב.ס.ר. ג’אפו הביאה יציאה כשרה ומיוחדת – במקום ישנה בחירה בין רול גדול במעטפת של דף אורז לבין קערה עשירה המכילה ארוחה שלמה שמשלבת בין ירקות לדגים. הכל מעשה ידיו של פרנק אזולאי.

מנה במסעדת ג'אפו כשרה בתל אביב

אני דגמתי ג’אפופו (45) – שווארמה דג לבן, טחינה, חסה, פטריות צלויות, כרוב לבן, סלק, בצל ירוק, איולי קארי, עשבי תבלין וקראנצ’ים. הסיפור הזה הגיע כרוך בתוך דף אורז מיוחד והיה טעים ומרענן. המנה גדולה מאוד ואני חציתי אותה לשניים ואכלתי חצי בצהריים וחצי אחר הצהריים.

ה’, שותפתי לפשע, אכלה ג’אפו בול ים תיכוני (45) שהכיל שווארמה דג לבן, אטריות שעועית, חסה, גזר, צנונית, מלפפון, עגבניות שרי, גרגרי חומוס, בצל סגול, בצל ירוק, עשבי תבלין, קראנצ’ חומוס, שומשום, צ’ילי, שמן זית ולימון, איולי קארי וטחינה גולמית. הצירוף היה מושלם ומרענן מאד.

https://www.instagram.com/p/BiTxonGB7UU/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

בג’אפו תפריט עשיר שכולל צירופים שונים של דגים וירקות ואנחו מציעים לדגום את כולם בשמחה. היתרון המשמעותי של המקום הוא שהטעמים חדשים בפה, זה לא דומה לשום דבר.

לרשת החדשה יש סניפים:

  • היצירה 3 מתחם הבורסה ר”ג (כשרות רבנות)
  • מצדה 9 מתחם ב.ס.ר (כשרות רבנות ובד”צ בית יוסף)
  • סניפים ברוטשילד – בקרוב
  • בדיזינגוף 116 בת”א – בקרוב

ג’אפו – מסעדת דגים כשרה, כשרות רבנות ובד”צ בית יוסף, סניפים בתל אביב, ובית בסר, גבול ב”ב- ר”ג.

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי