תמונת רקע

בדרך לצפון עוצרים בראש פינה במסעדה כשרה!

שוס יצאת כשר / חדשוס  / בדרך לצפון עוצרים בראש פינה במסעדה כשרה!

מה עולה לכם בראש כשאנחנו אומרים ראש פינה? ריח של חופש, של צפון, של פאן? איזה קטע, גם לנו! מסתבר שלעיר הצפונית שכולנו מכירים יש הרבה מה להציע כשזה מגיע למסעדות כשרות, תזכרו את זה בפעם הבאה שאתם מצפינים!

מיטבלים

מסעדת מיטבלים היא למעשה meat-balim, מסעדת שף בשרית שתרפד לכם את הבטן טוב-טוב בחופשה! אנטרקוט מיושן, נתח קצבים וצלעות טלה הן רק חלק מהמנות מעוררות התאבון שתוכלו להנות מהן. ויש גם דגים, עופות וצמחוני, כך שהחוויה בהחלט מתאימה לכולם. אם כבר חופשה, אתם חייבים לעצמכם גיחה למסעדת שף.

לפרטים נוספים

מנה במסעדת מיטבלים הכשרה בראש פינה

מקסיקניס – טורטיה בר

אם אתם מחפשים משהו שלא דומה לשום דבר אחר – אוכל מקסיקני חייב להיות ברשימה. במקסיקניס תוכלו לטרוף טורטיות מקסיקניות אותנטיות ומושלמות, לגלות עולם חדש של טעמים ולבחור בחריף שיוציא לכם עשן מהאוזניים. המקום אשכרה בא לגלגל לכם פינוק, והוא יגלגל אותו בתוך טורטיה תוצרת בית! יש גם משלוחים, כדי שתעופו באוויר בלי לצאת מהצימר.

לפרטים נוספים

מסעדת מקסיקניס הכשרה בראש פינה

פלומרי 29

בר מסעדה יווני בקונספט שעוד לא ראיתם – כל מנה בתפריט עולה 29 ₪, מהמזאטים ועד לחצי ליטר קוקטייל! בואו לשבור צלחת, לשתות אוזו בכל הכוח ולהנות מחווית טברנה מושלמת עם מוזיקה יוונית ושמחה שלא מוצאים בצד הזה של הים התיכון. יאסו!

לפרטים נוספים

מסעדה פלומרי 29 הכשרה בראש פינה

שיפודיM

האמת, כשאנחנו בחופשה, בא לנו שפשוט יפנקו אותנו. בא לנו לאכול בשר טוב ובשפע, להנות מים סלטים ומאירוח מחבק. בדיוק בשביל זה המציאו את השיפודיות, ושיפודיM היא לחלוטין אחת הטובות שבהן. באווירה מסעדתית-מזרחית תוכלו לקבל תמורה מעולה לכספכם ולהרגיש שוואלה, פינקו אתכם!

לפרטים נוספים

מנה במסעדת שיפודים הכשרה בראש פינה

סביח שמח

אם אכלתם ארוחת בוקר ענקית ומפנקת ועוד תתפנקו באחת המסעדות שהזכרנו בערב, כדאי שמצד אחד לא תרעבו כל הצהריים, ומצד שני – לא תתמלאו מדי. הפתרון המתבקש הוא קפיצה לסביח שמח, מקום של חומוס, סלט, שקשוקה ומנות דומות. קפצו לצהריים צמחוני, איכותי ואחר. אתם עוד תודו לנו.

לפרטים נוספים

מנה במסעדת סביח שמח הכשרה בראש פינה

אין תגובות

פרסם תגובה

למענה מיידי